Svatby

Jmenuji se Martin a jsem lovec emocí a momentů.

Věnuji se nejen svatební, ale i módní, reklamní a portrétní fotografií. Mám více než 7 let zkušeností z české i zahraniční scény. Za svou kariéru jsem potkal hodně lidí a naučil jsem se, že každý z klientů je jiný a každý vyžaduje osobní přístup. Jedna věc je ale pro většinu společná, a to je přirozenost. Zkrátka, abyste to fotkách byli Vy, takoví jací jste. A protože mám možnost skrze fotografii potkávat a poznávat tolik rozdílných osobností, proto mě moje práce tolik baví.

Pokud vás láká možnost nechat zdokumentovat Váš velký den někým jako jsem já, bude mi velkou ctí a s radostí zachytím Váš velký den v tom nejlepším světle. A co ode mně můžete očekávat? Lovím především emoce a momenty, ale jak Vaše fotoalbum ve výsledku poskládáme, to je čistě jen na Vás, co si budete přát.

Mám kolem sebe i velmi šikovné kolegy, kteří se věnují fotografii, kameře, vizáži i celkovým přípravám svatebního dne. Pokud máte tedy speciální požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zkusíme Vám společně připravit nabídku přesně na míru Vašim potřebám.

Share:

Svatby

Lorem ipsum